کتاب مرجع کاربر ماساژ به بازار نشر آمد

نوشته شده توسط مدیر سایت. ارسال در اخبار

به همت کارگروه تدوین منابع آموزشی انجمن صنفی ماساژ استان تهران و انتشارات پادینا کتاب کاربر ماساژ در تاریخ 5 دی ماه 98 رونمایی خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی کارفرمایی ماساژ، این کتاب با هدف هم افزایی و همگن سازی آموزشی میان آموزشگاه های ماساژ دارای پروانه فعالیت از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به بازار نشر ارایه شده تا نیاز مخاطبان این حوزه را تامین کند.
براساس این گزارش، این کتاب به قلم «گروه مولفان نوشته شده و با عنوان کاربر ماساژ به چاپ رسیده است.این کتاب، در رابطه با سرفصل های آموزشی دوره کاربر ماساژ برای هنرجویان آموزشگاه های ماساژ و علاقه مندان به ماساژ در نظر گرفته شده و موضوعاتی نظیر اصول مبانی ماساژ،آناتومی و فیزیولوژی و تکنیک های عملی ماساژ و ... در آن مطرح شده است.
این کتاب در 248 صفحه و به قیمت 55000 تومان و در شمارگان 2000 جلد در کتاب فروشی‌های کشور و یا سایت های اینترنتی معتبر فروش کتاب قابل تهیه است.
بر پایه این اطلاع، در مراسم افتتاحیه ی رویداد ملی بزرگ ماساژ به تاریخ 5 دی ماه 1398 این کتاب مرجع با حضور مهمانانی نظیر مدیران سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ،رئیس و اعضای هیئت مدیره کانون کشوری و دیگر مدعوین در محل هتل المپیک تهران رونمایی خواهد شد

معرفی انجمن

هدف حمایت همه جانبه از صنف ماساژ بوده که در این راستا علاوه بر آموزشگاه های دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور، کلیه ماسورها و افرادی که از این راه کسب در آمد می کنند جزء اعضای صنفی در نظر گرفته می شوند.وظیفه انجمن صنفی نظارت بر آموزشگاه هایی است که به صورت علمی و تخصصی در حوزه آموزش ماساژ فعال می باشند. با توجه به حساسیت های این رشته نیاز است تا آناتومی، فیزیولوژی و شناخت وضعیت بدنی سر لوحه کار این مراکز قرار گیرد تا آموزش هایی با کیفیت و قوی برگزار گردد.همچنین رسالت این انجمن کمک به اشتغال زایی و ایجاد کسب و کار برای علاقمندان در این عرصه می باشد که با تلاش و کوشش بسیار، سعی داشته تا علاوه بر فرهنگ سازی، بتوانیم این حرفه و هنر را به همه عزیزان ارائه دهیم.